Samstag Eggenstein
Sa 21.12.2019 Sporthallen Eggenstein
Mädels Pool E1 (Eggenstein) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 | Feld 1 | Frankas | - | Pektin | 21 | - | 8 | ||||
10:45 | Feld 2 | MAD | - | Team Südsee | 17 | - | 7 | ||||
12:00 | Feld 1 | Team Südsee | - | Frankas | 4 | - | 18 | ||||
12:00 | Feld 2 | Pektin | - | MAD | 9 | - | 18 | ||||
13:15 | Feld 1 | Frankas | - | MAD | 12 | - | 11 | ||||
13:15 | Feld 2 | Team Südsee | - | Pektin | 10 | - | 5 |
Mädels Pool E2 (Eggenstein) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | Feld 1 | Foif Chrischtkindli | - | Yrr | 8 | - | 15 | ||||
09:30 | Feld 2 | GoHo | - | Mainzelluder | 9 | - | 7 | ||||
11:10 | Feld 1 | Mainzelluder | - | Foif Chrischtkindli | 10 | - | 15 | ||||
11:10 | Feld 2 | Yrr | - | GoHo | 12 | - | 11 | ||||
12:50 | Feld 1 | Foif Chrischtkindli | - | GoHo | 14 | - | 18 | ||||
12:50 | Feld 2 | Mainzelluder | - | Yrr | 9 | - | 12 |
Mädels Hi E | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 | Feld 1 | Frankas | - | GoHo | 17 | - | 14 | ||||
14:55 | Feld 2 | MAD | - | Yrr | 10 | - | 11 | ||||
16:35 | Feld 1 | Yrr | - | Frankas | 12 | - | 18 | ||||
16:35 | Feld 2 | MAD | - | GoHo | 6 | - | 7 |
Mädels Lo E | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Feld 1 | Team Südsee | - | Mainzelluder | 6 | - | 18 | ||||
14:30 | Feld 2 | Pektin | - | Foif Chrischtkindli | 8 | - | 19 | ||||
16:10 | Feld 1 | Foif Chrischtkindli | - | Team Südsee | 15 | - | 16 | ||||
16:10 | Feld 2 | Pektin | - | Mainzelluder | 6 | - | 17 |
Samstag Neureut
Sa 21.12.2019 Sporthalle Neureut
Mädels Pool N1 (Neureut) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 | Feld 1 | Erdferkelinen | - | Agar-Agar | 15 | - | 9 | ||||
10:45 | Feld 2 | Jinx | - | Sesquidistus | 12 | - | 12 | ||||
12:00 | Feld 1 | Sesquidistus | - | Erdferkelinen | 14 | - | 11 | ||||
12:00 | Feld 2 | Agar-Agar | - | Jinx | 7 | - | 14 | ||||
13:15 | Feld 1 | Erdferkelinen | - | Jinx | 11 | - | 10 | ||||
13:15 | Feld 2 | Sesquidistus | - | Agar-Agar | 15 | - | 8 |
Mädels Pool N2 (Neureut) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | Feld 1 | Margie | - | U de Cologne | 14 | - | 7 | ||||
09:30 | Feld 2 | Black Foxx | - | Heidees | 10 | - | 11 | ||||
11:10 | Feld 1 | Heidees | - | Margie | 4 | - | 16 | ||||
11:10 | Feld 2 | U de Cologne | - | Black Foxx | 13 | - | 5 | ||||
12:50 | Feld 1 | Margie | - | Black Foxx | 13 | - | 6 | ||||
12:50 | Feld 2 | Heidees | - | U de Cologne | 12 | - | 7 |
Mädels Hi N | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 | Feld 1 | Sesquidistus | - | Heidees | 10 | - | 11 | ||||
14:55 | Feld 2 | Erdferkelinen | - | Margie | 10 | - | 9 | ||||
16:35 | Feld 2 | Erdferkelinen | - | Heidees | 11 | - | 11 |
Mädels Lo N | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Feld 1 | Jinx | - | Black Foxx | 14 | - | 5 | ||||
14:30 | Feld 2 | Agar-Agar | - | U de Cologne | 13 | - | 14 | ||||
16:10 | Feld 1 | U de Cologne | - | Jinx | 10 | - | 10 | ||||
16:10 | Feld 2 | Agar-Agar | - | Black Foxx | 8 | - | 13 |
Samstag Rennbuckel
Sa 21.12.2019 Karlsruhe, Rennbuckelhalle
Mädels Hi N | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | Feld 1 | Margie | - | Sesquidistus | 10 | - | 14 | Showgame M |
Sonntag Neureut
So 22.12.2019 Sporthalle Neureut
Mädels Finals 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 | Feld 1 | Frankas | - | Erdferkelinen | 16 | - | 7 | ||||
11:50 | Feld 2 | Sesquidistus | - | Yrr | 8 | - | 10 |
Mädels Finals 1-4 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 | Feld 2 | Erdferkelinen | - | Sesquidistus | ? | - | ? | ||||
14:50 | Feld 1 | Frankas | - | Yrr | 8 | - | 7 |
Mädels Finals 5-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 | Feld 1 | GoHo | - | Margie | 10 | - | 12 | ||||
11:10 | Feld 2 | Heidees | - | MAD | 10 | - | 3 |
Mädels Finals 5-8 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 | Feld 1 | Margie | - | Heidees | 8 | - | 6 | ||||
13:50 | Feld 2 | GoHo | - | MAD | ? | - | ? |
Mädels Finals 9-12 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 | Feld 1 | Mainzelluder | - | U de Cologne | 9 | - | 8 | ||||
10:30 | Feld 2 | Jinx | - | Foif Chrischtkindli | 10 | - | 9 |
Mädels Finals 9-12 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 | Feld 1 | Mainzelluder | - | Jinx | 8 | - | 15 | ||||
13:10 | Feld 2 | U de Cologne | - | Foif Chrischtkindli | 9 | - | 16 |
Mädels Finals 13-16 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 | Feld 1 | Team Südsee | - | Agar-Agar | 10 | - | 4 | ||||
09:50 | Feld 2 | Black Foxx | - | Pektin | 10 | - | 3 |
Mädels Finals 13-16 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 | Feld 1 | Team Südsee | - | Black Foxx | 15 | - | 6 | ||||
12:30 | Feld 2 | Agar-Agar | - | Pektin | 11 | - | 9 |
Zeitzone: Europe/Berlin. Ortszeit: 10.6.2024 12:38